MENU:

Okna aluminiowe

Od ponad dwudziestu lat firma Kazet z Wrocławia dostarcza swoim Klientom innowacyjne rozwiązania w zakresie stolarki oraz ślusarki otworowej. W asortymencie dostępnych produktów znajdują się okna PCV oraz drzwi powstałe na bazie profili systemu Profine KBE. Ich konstrukcja oraz przemyślana budowa zapewniają najwyższą jakość produktów.

Wieloletnia obecność na rynku pozwoliły nam na dopracowanie oferty w najwyższym stopniu. Jesteśmy w stanie wykonać okna PCV w dowolnych wymiarach i kształtach, zgodnie z życzeniami oraz wymaganiami naszych Klientów. Wykorzystujemy przy tym sprawdzone technologie i dbamy o zachowanie statyki konstrukcji. Gwarantujemy także profesjonalny serwis zakupionych u nas produktów.

Troszczymy się nie tylko o funkcjonalność i jakość prezentowanych modeli, ale także o ich estetykę. Szeroka gama kolorystyczna, bogaty wybór okuć obwiedniowych (G-U, Gretsch-Unitas) i pakiety zespolonych szyb w różnych kombinacjach (AGC Silesia, IGP Pilkington, Opolglass) umożliwiają dostosowanie estetyki produktów do wymagań Klientów. Jednocześnie zapewniają obowiązujące wymagania w zakresie współczynnika przenikania ciepła.

Wytwarzamy okna oraz drzwi wykorzystując profile wielokomorowe PCV Profine KBE, produkowane w innowacyjnej technologii Greenline. Jej zastosowanie pozwala wyeliminować całkowicie szkodliwe związki ołowiu umieszczone w stabilizatorach. W ich miejsce wprowadzono przyjazne dla środowiska, a także zdrowia minerały wapnia i cynku. Takie rozwiązanie wpisuje się w powszechnie popieraną proekologiczną działalność producentów na terenie Unii Europejskiej.

Profile są całkowicie neutralne dla organizmu człowieka oraz otoczenia naturalnego. Ponadto przez długi czas zachowują pierwotną biel, a przy tym są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji.

KBE System_70mm STANDARD

KBE System 79mm PROFITLINE

KBE System 88mm STANDARD

KBE System 88mm PASSIV

Okna i drzwi z PCW oferowane przez naszą firmę wyposażone są w okucia obwiedniowe firmy G_U (Gretsch-Unitas).

W naszych oknach stosujemy szyby zespolone jedno i dwu komorowe według życzenia Klienta z następującymi  parametrami przenikalności cieplnej są wartości k=1,0W/m2K oraz k=0,5 W/m2k. Naszymi wieloletnimi dostawcami  pakietów szyb są takie firmy jak IPG Pilkington m AGC Silesia i OPOLGLASS.

 

Wszystkie okna i drzwi PCV lub aluminium wykonywane są według indywidualnych życzeń i zleceń naszych Klientów.