MENU:

O NAS

Nasza firma rozpoczęła działalność w 1993 roku.

Od ponad 20 lat KAZET oferuje Państwu stolarkę i ślusarkę okienno-drzwiową z PCW i aluminium.

Dostarczamy okna i drzwi pcw wykonane z profili pcw systemu Profine KBE od początku naszej działalności, co pozwala gwarantować wysoką jakość i serwis oferowanych produktów.

Dzięki nabytemu przez ponad dwadzieścia lat obecności na rynku doświadczeniu możemy zaoferować okna o wymiarach i kształtach zgodnych z Państwa życzeniami (oczywiście w zgodzie  z technologią

i statyką konstrukcji).

Szeroka gama kolorów okien, okucia obwiedniowe wysokiej jakości (G-U, Gretsch-Unitas) oraz pakiety szyb zespolonych w różnych kombinacjach (AGC Silesia, IGP Pilkington, Opolglass) pozwalają na spełnienie Państwa życzeń przy zachowaniu aktualnie obowiązujących wymagań dotyczących współczynników przenikania ciepła.

Również ślusarka aluminiowa (fasady, okna drzwi m witryny, ogrody zimowe, dachy szklane) wykonywane z profili systemu YAWAL pozwalają na realizację najbardziej wyrafinowanych projektów architektonicznych.

Oferowane przez nas okna, drzwi, pozostałe konstrukcje zarówno z pcw jak i z aluminium mogą być wyposażone w szeroką gamę rolet i pozostałych rozwiązań osłonowych (PORTOS, TASTA), różne rodzaje nawietrzaków i systemów wentylacyjnych (Aereco, Brookvent) oraz bogatą ofertę parapetów i okapników. Oferowane przez Nas okna, drzwi, pozostałe konstrukcje zarówno z pcw jak i z aluminium mogą być wyposażone w szeroką gamę rolet i pozostałych rozwiązań osłonowych (PORTOS, TASTA), różne rodzaje nawietrzaków i systemów wentylacyjnych (Aereco, Brookvent) oraz bogatą ofertę parapetów i okapników.

Wszystkie usługi montażowe i wykończeniowe świadczymy własnymi, doświadczonymi brygadami.

Ponad 20 lat działalności i obecności na rynku stolarki i ślusarki otworowej daje nam solidne podstawy służenia Państwu pomocą i poradą oraz informacjami w zakresie doboru, wykonania i montażu oferowanych przez Naszą firmę wyrobów.

 

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.

 

Kompleksowość Naszej oferty zapewniają usługi towarzyszące, takie jak:

-Transport oferowanych przez Naszą firmę wyrobów.

 

-Własne ekipy montażowe, co przekłada się na solidne wykonanie usługi,  Klient otrzymuje pełny serwis w  okresie gwarancyjnym oraz o ile występuje taka konieczność – w późniejszym użytkowaniu.

 

-Demontaż starych okien, ich odbiór i utylizacja, montaż nowych okien pvc lub aluminiowych wg, wybranej i zaakceptowanej technologii ( standard , tzw. "ciepły montaż", itp). Niezbędne obróbki tynkarskie oraz inne niezbędne prace wykończeniowe.