MENU:

Ogrody zimowe

Słoneczne werandy, czyli ogrody zimowe zdobywają coraz większą popularność. Dają właścicielom możliwość wypoczynku blisko natury bez względu na porę roku. Są atrakcyjnym elementem domowej architektury, wzbogacają w niezwykły sposób bryłę budynku i wprowadzają do wnętrz naturalne światło w dużej ilości. Różnorodność rozwiązań i możliwości konstrukcyjne pozwalają na projektowanie i wykonanie konstrukcji według upodobań klienta.

Korzystając z ponad dwudziestoletniego doświadczenia w produkcji i montażu stolarki PCW oraz ślusarki aluminiowej, od 2006 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o wykonywanie i montaż ogrodów zimowych. Realizujemy zlecenia głównie na terenie Wrocławia oraz w najbliższej okolicy. Mamy na uwadze potrzeby naszych Klientów, chętnie też wprowadzamy w życie ich pomysły.

Oferowany przez nas produkt posiada konstrukcję nośną oraz dachową wykonaną z profili aluminiowych systemu TS Aluminium. Zabudowa ścian jest wykonana z PVC (Profine KBE) lub z aluminium - system YAWAL. Dzięki temu całość odznacza się lekkością i łatwością montażu, a zarazem wyjątkową stabilnością oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Zastosowane technologie i materiały sprawiają, że ogrody zimowe przez długi czas zachowują swoją funkcjonalność i estetyczny wygląd.

ZADASZENIE